| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat, de care imi place de ceva timp. Vorbim, chestii... Iar de fiecare data cand vorbesc cu el, ajungem sa vorbim chestii perverse. >:
Precizez ca ne-am si sarutat acum vreo doua luni la o petrecere...
Oare ma place? thinking

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Se poate, dar trebuie avut in vedere ca omul face destule prostioare la bautura.

| sofisis a răspuns:

Daca o dati in "perverse" cel mai probabil interesul lui pentru tine e mai mult sexual decat amical sau de iubire.Asa ca mare grija : daca vrei o relatie serioasa cu el mai bine o lasi balta.

| MiruD a răspuns:

Eu zic ca da. Si isi doreste ceva mai mult de la tine, decat o amicitie. De ce nu incercati o relatie?
Poate va iesi ceva frumos.