| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat, de care imi place de ceva timp. Vorbim, chestii... Iar de fiecare data cand vorbesc cu el, ajungem sa vorbim chestii perverse.
Precizez ca ne-am si sarutat acum vreo doua luni la o petrecere...
Oare ma place?

1 răspuns:
| 123567890 a răspuns:

Fata draga laughing daca te ia cu "chestii perverse " si vorbiti asemenea lucruri e clara treaba. Daca tu nu vrei, nu-ti place sa zicem sa aduca in discutie "chestii perverse" nu-i mai permite, schimba subiectul, dar daca il lasi sa continue e clar ca amandoi vreti "niho niho ". Avand in vedere faptul ca voi v-ati sarutat la o petrecere acum doua luni, tu nu te-ai gandit ca te-ar mai fi sarutat pana acum daca te-ar fi placut cu adevarat? Si asta cu "oare ma place?" intreaba-l, batei apropouri legate de intrebarea asta. Daca-l placi asa mult de ce nu faci primul pas tu, asa si in cazul lui daca te-ar placea cu adevarat probabil ar fi actionat pana acum. Oricum scucces.