| bubu2012 a întrebat:

Eu am 18 ani si imi place de un baiat care are 23. Nu stiu daca si el ma place... dar asa imi da de inteles. De fiecare data cand ma vede imi zambeste, se uita dupa mine. Eu as vrea sa vorbesc cu el si sa ii spun ce simt dar el este foarte timid si nu stiu cum sa vorbesc cu el sau cum sa ma apropii de el.

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Ia`l incet cu o conversatie pe mess care avanseaza la ceva mai mult.invita`l afara, fa-l sa rada si incercati sa vorbiti

2 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Ce aveti in comun?

| Foartesecret a răspuns:

Cica "cand vorbesc cu el se uita la mine" nu draca tu cand vorbesti cu cineva te uiti la cer