| anonim_4396 a întrebat:

Eu am fost cu un baiat si acum una dintre cele mai bune prietene ale mele este cu el si eu sunt foarte fericita! Eu m-am despartit de acel baiat. Iar eu ma inteleg foarte bine cu el. Dar ea are impresia ca el inca tine la mine si ca e cu ea doar ca sa ma faca geloasa. Si astazi il chemam afara si o sa vb cu el. Dar chestia ciudata e ca : ea mi-a spus ca daca un om isi intoare capul spre dreapta cand spune ceva e minciuna. si ca daca se intoarce spre stanga e adev. Si eu acum am un alt iubit :X. Acum : aseara ea a visat ca iubitul ei ea si cu mine il intrebam si ea lo intrebat daca mai tine la mine si o intors capul spre stanga si a spus da si la mai intrebat daca mai vrea sa fie cu ea si a a spus ca nu cu capul tot spre stanga. Si dupa aceea eu l-am ales pe fostul si actualul s-a sinucis. E ciudat pentru ca si eu am visat acelasi lucru dar fara ca actualul sa se omoare. Voi ce credeti? PS: vreau raspunsuri si nu ma luati la misto sau chesti de genul asta sau nu va luati de varsta mea am 12 ani. Si scuzati greselile gramaticale dar m-am grabit. Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Biutzu a răspuns:

Pai dupa un timp o sa ii treaca mai ales de vede ce bine iti e cu actualu si isi va da seama ca te va uita eu daca crede ca te place.cat despre vis in inconstientul tau te-ai gandit la ce a spus ea cu intorsul capului si t-oi fi imaginat cum ar fi daca te-ar alege si pe tine si evident fara actualul pentru ca tu sti ca va iubiti mult