| anonim_4396 a întrebat:

Eu am o prietena care mi-a zis ca ar vrea sa incerce sa ii faca unei fete sex oral pentru prima oara sa vada cum e, in final mi-a propus mie sa o las ca sunt cea mai buna prietena ai ei.Nu am vrut sa o ranesc si in final am acceptat sa o l-as sa imi faca, insa ce am ramas cel mai uimita e ca o face cu mare drag, si acum insista in fiecare seara sa o l-as sa imi faca. Oare ce ar trebui sa fac, sa o mai l-as sau sa pun punct?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă îți place, de ce nu? Însă în caz că ești deranjată / dezgustată etc. de asta, mai bine spune-i. Cu tact, dar spune-i că ai prefera să exerseze pe altcineva.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aici e vorba de orientare sexuala, si de placerea ta.
Daca te simti bine, si crezi ca esti bi (multe fete sunt, stai linistita), las-o sa-ti faca in continuare.
Daca ti se pare mai mult scarbos, si jenant, spune-i frumos ca nu iti place.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Indata te trezesti cu ea in costum catwoman, si te pune s-o biciuiesti...
Discuta cu ea, spune-i ca tu nu ai astfel de fantezii.
Oricum sexul oral e o umilinta, daca nu e reciproc.