| alexandraa12 a întrebat:

Buna TPU eu locuiesc in Germania sunt aici de un an si am cunoscut un baiat din Bulgaria acum vreo 6 luni ( intro clasa unde invatam limba germana eram de varste diferitre) inainte ne bateam injuram si chestii, dupa ce am plecat de acolo nu am mai vorbit timp de vreo 1 sau 2 luni.si intr-o zi am hotarat sa ne ducem cu toata "gasca" la strand.ok ne-am dus acolo toate cele bune,dar el era suparat pentru ca fata de care ii placea nu il baga in seama (era romanca,prietena mea) si eu am incercat sa il scot din starea aia,am vorbit despre orice, mi-a facut multe complimente si chestii, apoi am plecat si cand am ajuns acasa am primit un mesaj pe facebook si era de la el in care imi spunea cama place si chestii.eu nu i-am raspuns,dar in alta zi ne-am intalnit cu totii din nou si atunci l-am lasat sa se joace cu mine sa ma mangaie si chestii a fost frumos... ajunsa acasa el imi scrie pe facebook daca vrem sa fim impreun, eu i-am spus sa ma mai gandesc, si pana la urma a tot insistat si am spus DA,.dar acum nu stiu cand intru pe facebook ma simt terorizata de el.dar atunci cand suntem impreuna ma simt in trun fel bine si nu stiu ce sa fac atunci cand ma intalnesc cu el.(vreau sa mentionez ca e prima mea relatie si ca in astea 2 zile de cand suntem impreuna nu ne-am sarutat) Vreau sa imi spuneti ce sa fac cu el pe facebook si cel mai important cum sa ma comport cu el la o intalnire? Multumesc anticipat, dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Eu te-as sfatui sa cauti un neam germanic.

| ionutalex13 a răspuns:

Fii sincera cu el. spune i ce iti place si ce nu.afla asta si de la el.vedeti ce subiecte aveti de discutat.nu fii timida. daca l ai lasat sa te atinga poti si tu sa il tii de mana sa il atingi si pana la urma o sa va si sarutati.nu te grabi.lasa totul sa decurga de la tine. daca ti se pare ca e prea insistent cu facebooku spune i ca te deranjeaza asta.succes

| angel_4561 a răspuns:

Din pacate omul are doua fete, daca tu spui cand sunteti impreuna se comporta foarte frumos cu tine, atunci ori este cu cineva langa el cand iti scrie pe facebook ori isi bate joc de tine