| AnnY98 a întrebat:

Buna TpU...eu sunt cu un baiat de aproximativ 7 luni si numai la el ma gandesc.deci noaptea il visez, ziua la scoala numai la el ma gandesc si mie chiar imi place tare mult de el...stiu ca si lui i place de mine tare mult, dar faza e ca lui ii cam plac fetele si uneori mie imi este frica sa nu ma insele cu alta, ce ar tr sa fac? plzzzhappy

3 răspunsuri:
| aryana_4212 a răspuns:

Draguta mea trebuie sa ai grija pentru ca daca i cam plac fetele si e si cu tine da de inteles multe lucruri.E norml sa te gandesti ca te poate insela oricand si de ce tie frica nu scapi.Dar nu toti baieti sunt la fel sa stii poate face expre pentru ati vedea reactile tale sa vada daca iti place de el.Sau asa e el.

| aryana_4212 a răspuns:

Asa ca ai grija ca tu ai de suferit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai fii asa cum esti