| Bozga_Patricia_1996 a întrebat:

Mda. Deci. Povestea a inceput asa. Eu tot visez noaptea(imaginez) ca as putea fi cu baieti pe care nu ii cunosc bine si care "nu sunt de nasul meu". Am visat cu un baiat(X). Si peste 3-4 luni X a venit in locul unde mergem eu si cu prietenii mei, si ne-am cunoscut. Acum stam de povesti, vorbim prin mesaje... Si eu il cam plac, dar faza e ca el cred ca ma place doar asa ca "ma inteleg bine cu tine". Noi ne luam in brate, ne pupum pe obraz, el se mai uita din cand in cand pe sub bluza mea, dar faza e ca nu stiu daca ma place. Si mi-e frica sa il intreb! Ce sa fac, cum sa fac sa iesim impreuna? Funda! big grin

5 răspunsuri:
| e1xtz a răspuns:

Paiii, mai viseaza si vezi ce iti apare, daca tot le potrivesti degeaba ne intrebi pe noi.Aaa, si apropo, daca tot ti se intampla sa visezi noaptea ce se intampla ziua, zi-mi si mie numerele la 6/49 de duminica..nu de alta da cica is vreo 12 milioane..de ''ieuro''

| AdryFlorea a răspuns (pentru e1xtz):

Buna duma rolling on the floor

| DaianMarian a răspuns (pentru e1xtz):

Asta trebuie sa o scriu undeva =]]]]]]]

| Bozga_Patricia_1996 explică (pentru e1xtz):

laughing)))

| DaianMarian a răspuns:

Loveste-l in owa... o sa iti dai seama repede.