| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Eu voi iesi maine in parc cu niste fete pe care le cunosc demult, dar alaturi de ele vor fi si niste baieti pe care nu ii stiu, inclusiv iubitul uneia dintre fete.Si din cauza acestor baieti sunt cam emotionata, ma intreb ce parere isi vor face despre mine.Si nu as vrea sa stau izolata, nebagata in seama acolo.Deci,pentru ca prima impresie conteaza, baietii sa imi raspunda:cum as putea parea o tipa de treaba in fata baietilor de acolo? Ms, funda

Răspuns Câştigător
| Pustoaicka50 a răspuns:

Hai sa-ti vand niste ponturi (eu am crescut printre baietii si umblu cu baieti) in primul rand fii tu insati ( nu e frumos sa te placa pentru cine nu esti) nu iesi in evidenta cu haine impopotanate si nu te baga din prima cu ei in seama fa cunostinta si dupa aceea cati ani alea alea. Fara fite si figuri de pitipoanca (scuzati) si fara mult fard pe fata cat mai natural asa le place baietilor. Daca una sare in evidenta si se da la ei nu incerca din astea ca pari groaznica fii naturala cu cat stai mai mult in banca ta cu atat ei te vor placea mai mult si de fiecare data cand se uita la tine uitate in ochii lor si zambestele merge intotdeauna.PWP sper ca ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| mistery01ro a răspuns:

In primul rand trebuie sa incepi prin a nu te mai gandi cum o sa pari "de treaba" in fata acelor baieti. Scopul pentru care iesi in parc banuiesc ca este acela de a te simti bine in compania prietenelor tale si asta trebuie sa fie singurul tau gand. Daca esti naturala si sociabila nu ai cum sa faci o impresie proasta! Succes! happy

| Piersicutza a răspuns:

Asigurate ca esti imbracata super sweet, parul arnajat si sigur printre fetele acelea ai o prietena care ti-e mai apropiata.deci poti oricand sa vorbesti cu ea daca nu ai fi bagata in seama...fi sigura pe tine si foarte naturala!