| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Eu voi iesi maine in parc cu niste fete pe care le cunosc demult, dar alaturi de ele vor fi si niste baieti pe care nu ii stiu, inclusiv iubitul uneia dintre fete.Si din cauza acestor baieti sunt cam emotionata, ma intreb ce parere isi vor face despre mine.Si nu as vrea sa stau izolata, nebagata in seama acolo.Deci,pentru ca prima impresie conteaza, baietii sa imi raspunda:cum as putea parea o tipa de treaba in fata baietilor de acolo? Ms, funda.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Un raspuns mai detaliat pls?

| alexutza1183 a răspuns:

Trebuie sa fi naturala, sa te compori ca de obicei si le vei face cea mai buna impresie.Nu cred ca nu vei fi bagata in seama.Succes!