| Rebeeca17 a întrebat:

Fetelor am nevoie de un sfat, voi a-ti facut vreodata sex cu un baiat cu care ati fost doar de cateva zile impreuna? Sau nici macar sa fi-ti cu el impreuna? Daca da, cum v-ati simtit dupa, a-ti mai tinut legatura?

4 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Daca esti buna te mai cauta, daca nu esti, macar baiatul s-a terminat. Bucurie lui.

| CelAnonim a răspuns:

1. Se scrie " ati "
2. Nu ai auzit de one night stand =)?

| CelAnonim a răspuns:

1.Se scrie " ati".
2.Se cheama " one night stand" adica nu o sa te mai sune =).

| Rebeeca17 explică (pentru CelAnonim):

Nu neaparat. cunosc o persoana care l-a inceput a vrut doar o relatie bazata pe sex cu o fata, dar care pana la urma s-a transformat intr-o relatie care a durat 1 an si 4 luni.