| silviu86 a întrebat:

Fosta mea iubita s-a combinat cu altul desi eu i-am cerut din nou sa fim impreuna ea l-a ales pe ala iar acum imi spune ca daca vreau sa fiu impreuna cu ea sa astept vreo 4-5 luni... Dar in fiecare pauza vine la mine in clasa si tot vorbeste cu mine. Ce ar trebui sa fac in aceasta privinta si cum sa ma comport cu ea?

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

Hei! O sa fiu sincera,poate nu o sa-ti placa ce o sa citesti dar mai bine un adevar crud decat o minciuna frumoasa.
Cine te iubeste cu adevarat nu renunta la tine si nu pleaca de langa tine niciodata. Nimeni nu renunta la persoana pe care o iubeste,e sufletul pereche si nu poate sa stea decat alaturi de el.
Traieste-ti adolescenta frumos, alaturi de o fata care sa te iubeasca cu adevarat, care sa vada persoana speciala care esti, care sa-ti fie aproape, o fata care sa comunice cu tine si in care sa ai incredere.
Ignor-o pe fosta si uita-te in jurul tau. Cu siguranta sunt multe fete care te plac si care sa fie pe placul tau.
Succes! happy

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Chestia cu asteptatul inca 4-5 luni mi se pare o prostie, vorbeste cu ea si pine punctul pe i...ori cu tine ori cu ala[faptul ca vine in pauza la tine e un semn ca te place inca

| DNSK a răspuns:

O ignori complet! Indiferenta mereu atrage.isi va pune intrebarea daca intr-adevar merita sa stea departe de tine 4-5 luni. Daca te intreaba de ce esti indiferent ii zici ca ea a avut nevoie de spatiu si i l-ai oferit.Se va oftica foarte mult si o vei pune pe ganduri

| Nastia a răspuns:

Intreab-o de ce vrea sa astepti atat.

| neutrino a răspuns:

Esti sau te-a luat drept prost?

| spaghetty a răspuns:

Fata asta schimba iubitii ca pe sosete din cate vad
Tu de ce ii cazi in plasa? Cum adica 4-5 luni? Las-o cu ala daca s-a dus la el

| Delillah a răspuns:

Vorbeste cu ea, dar sa nu faci prostia sa ii faci jocul si sa ii fii din nou iubit!