| anonim_4396 a întrebat:

fratele meu si-a inselat odata iubita. Am fost singurul caruia i-a spus. Continua sa o insele. Ce ma fac? El e intr-o relatie de 2 ani...

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tu nu faci nimic, el trebuie sa faca si anume sa incerce sa fie fidel daca nu vrea sa o piarda

| William a răspuns:

Dar tu nu ai alta treaba decat sa bagi strambe intre fratele tau si iubita lui? Esti invidios pe el sau ce? Bine ca nu am frati, ca daca aveam unu ca tine nu mai aveam nevoie de dusmani.

| neutrino a răspuns:

Stai linistit, si ea l-a inselat pe el, dar ea nu se lauda.

| sofisis a răspuns:

Nimic. Nu e treaba ta sa ii deschizi ei ochii.
Daca fata iti e foarte apropiata poti incerca subtil sa o faci sa vada dar fara sa bata la ochi. Daca vei spune ceva, iti iei adio de la increderea fratelui tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intelegi diferenta dintre o data si de mai multe ori? Ori a inselat-o odata, ori continua sa o insele!

Si cum adica ce te faci? Ce treaba ai tu? Isi insala prietena cu tine sau cum?

| AndyLavy a răspuns:

Sa iti vezi de ale tale. e viata lui, deci treaba lui ce face.

| SorinTudor a răspuns:

Sa stai de vorba cu el sa il faci sa inteleaga ca nu e bine ce face.