| Nothing05 a întrebat:

Buna TPU:*[ funda :*] Am nevoie de parerea voastra din nouhappy

Anul acesta termin si eu generalabatting eyelashes Si vreau sa dau la un liceu bunhappy M-am gandit la Colegiul National "Octavian Goga" sau Colegiul National " Gheorghe Lazar" ambele din Sibiu. As vrea sa merg la filologie sau mate-info. Stiu ca sunt 2 profile total diferite dar inca nu m-am decis. Media mea este destul de buna : pe a 5-a am avut 10, pe a 6-a 9.96 iar pe a 7-a 9.94. Eu zic ca e bine. Daca trag tare anul asta, si fac bine si la examen cred ca va fi bine.

Acum vreau sa stiu parerea voastra: Ce ati alege? Colegiul National Gh. Lazar sau Octavian Goga? Care este mai bun dupa parerea voastra? Ce profil sa aleg? As vrea sa merg mai departe, la facultate, la drept iar mai apoi sa fac Institutul National de Magistratura si apoi judecatoare sau magistrata. Asa as vrea. Stiu ca este greu, este greu de intrat la Institut dar am vointa si vreau!

Va rog sa ma ajutati! Dau fundita:* [scuati categoria dar e importanthappy ]

1 răspuns:
| XAnonimgirlX a răspuns:

Gh.Lazzar sincer tu cred ca ai o minte splendida de ai avut mediile astea funda?