| MeeNNiiE a întrebat:

Imi cam place de un baiat din clasa mea.Si lui ii place de mine. Mi-a spus de multe ori asta pe mess, dar el inca nu stie ca eu il plac. Ce ar trebui sa fac? Ce sa-i spun? Cand si unde?

Răspuns Câştigător
| Awndre a răspuns:

Spune-i!happy cat mai repede. Spune`i sa va intalniti in parc/langa bloc undeva unde va este comun si marturiseste-ihappy. mai ales daca stii ca te place, si tu il placi, de ce sa nu-i spui asta?
Daca nu o vei face acum, vei regretahappy

5 răspunsuri:
| spad3r a răspuns:

Daca stii ca el te place spune-i imediat pana nu se razgandetewinking

| valy1233 a răspuns:

Pai cred ca esti cam mica dupa cum se vede, zi fato pe mess-->ba prostule imi place de tine, cei mare lucru? sau daca ai tupeu zi in fata direct happymult noroc

| rbby a răspuns:

Suna-l si zii ca il placi si ca vrei sa stai cu el. o sa-l faca fericit

| Silenceisanwser a răspuns:

Pai daca vrei sa fi impreuna cu el si nu indraznesti foloseste messul... telefonul sau spune-i ca vrei sa te intalnesti cu el happy

| Miaaa a răspuns:

Daca esti rusinoasa, spune-i pe mess. Dar invata-te sa ii spui in fata totul.Cand va ve-ti certa, sau te v-a supara, tot pe mess ii vei spune? Spunandu-i pe mess, il faci sa creada ca esti rusinoasa si apoi te ia de fraiera. GRABESTE-TE! Poate o sa-l piezi