| MyHeartIsBroken a întrebat:

Bună TPU sad Îmi cer scuze pentru categorie, dar am nevoie de ajutorul vostru urgent sad. Eu am Opera și când deschid un link trimis de altcineva sau care e pus la un status, mi se deschide Internet Explorer și se mișcă foarte greu. Cum fac să revin la Opera? Adică atunci când deschid un link să mi se deschidă cu Opera nu cu Explorer. Fundă crying.

Răspuns Câştigător
| BAIATUL a răspuns:

Pai trebuie sa intri in optiuni la opera si sa selectezi acel browser ca browser principal.

2 răspunsuri:
| MyHeartIsBroken explică:

Multumesc pentru ajutor kiss.

| BAIATUL a răspuns (pentru MyHeartIsBroken):

Pentru putin, eu doar incerc sa ajut si ma bucur ca te-am ajutat.