| irinutz a întrebat:

Buna TPU imi doresc foarte mult sa stau cu un baiat este dragut imi place fr mult de el dar nu stiu cum ar trebui sa ma comport cu el astfell incat sa ma placa si el pe mine va rog ajutati-ma cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| Nic0le a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa fii tu insati...naturala, spontana. daca vrei sa pari alta persoana doar pentru a-l cuceri, el o sa isi dea seama de asta pana la urma si nu o sa iesi ok din asta

2 răspunsuri:
| Goguxxl a răspuns:

Depinde cum esti deocamdata cu el si cum e el cu tine daca ar fi si el amabil inseamna ca te-ar place si totul ar veni de la sine...incearca sa fi mai indrazneata.

| Goguxxl a răspuns:

Depinde cum esti tu cu el si cum e el cu tine (el ar trebui sa fie amabil daca te-ar placea si totul ar veni de la sine) incearca sa fi mai indrazneata pe viitor.