| MMMiruna555 a întrebat:

Imi place de un baiat foarte dragut si nu stiu daca lui ii place de mine. Se comparta dragut cu mine (chiar daca ne stm de 3 saptamani), chiar maidragut decat cu fetele pe care le cunoaste de 1-2 ani. As vrea sa stau cu el. Credeti ca ma place? Cum ar trebui sa-l abordez?
Ce ar trebui sa-i zic? Cum sa-l "agat"?

1 răspuns:
| anonim34666 a răspuns:

Pai sigur vede ceva diferit la tine incearca sa te apropi mai mult de el sa il invita in oras la o pizza un suc si cand esti sigura pe tine zi ca vrei sa vb intre 4 ochii si incepi sa ii spui ca va intelegeti bine mai spui tu ceva si daca nu face el primul pas fal tu nu fi timida multa bafta!