| Gabitu698 a întrebat:

Buna TPU! Imi place de o fata care cred ca ma place.
M-am intalnit odata cu ea si m-a imbratisat de 2 ori si a intrebat-o un prieten mai nesimtit de al meu daca ma place si a zis "nu stiu". Dupa a doua zi ne-am mai intalnit odata si m-a intrebat daca o plac si eu am zis "nu" pentru ca imi era rusine sa ii spun.

Ieri i-am dat mess daca vrea sa ne intalnim si ea a zis ca nu stie daca are voie.

Azi am intrebat-o daca are voie si a zis "nup"

Credeti ca chiar nu o lasa sau nu vrea sa iasa cu mine?
Ar mai trebui sa o intreb daca vrea sa ne intalnim si maine?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi si spune-i fetei ca o placi foarte mult, dar ca ti-a fost jena sa-i spui "DA" cand te-a intrebat prim oara.
Asta va convinge fata ca o placi cu adevarat, fiindca fetelor le plac baietii hotarati (nu mincinosi si nici aia de dau bir cu fugitii cand sunt intrebati).
Inca un lucru, nu te mai duce cu prietenul tau dupa tine, cand vrei sa te intalnesti cu fete, ca le pune intr-o situatie jenanta si te refuza, sau fug de tine.
In viata daca vrei sa castigi, sa nu minti niciodata fata, mai ales daca iti place de ea!

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori aveti?
Ca pareti de scoala generala amandoi.

| Gabitu698 explică (pentru Violleta2022):

12 ani amandoi?
Deci ma puteti ajuta?

| Gabitu698 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc Mult!

| Gabitu698 explică (pentru Violleta2022):

Ar trebui sa-i spun prin mesaje, pe apel sau fata in fata.
Scuze pentru atatea intrebari

| Gabitu698 explică (pentru Violleta2022):

Si ar trebui sa ii spun dupa ce ii spun ca o plac daca vrea sa fie cu mine impreuna?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gabitu698):

Corect!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gabitu698):

Spune-i fata in fata, ca sa vada ca esti un baiat hotarat si nu minti.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gabitu698):

Mergi si spune-i fetei ca o placi foarte mult, dar ca ti-a fost jena sa-i spui "DA" cand te-a intrebat prim oara.
Asta va convinge fata ca o placi cu adevarat, fiindca fetelor le plac baietii hotarati (nu mincinosi si nici aia de dau bir cu fugitii cand sunt intrebati).
Inca un lucru, nu te mai duce cu prietenul tau dupa tine, cand vrei sa te intalnesti cu fete, ca le pune intr-o situatie jenanta si te refuza, sau fug de tine.
In viata daca vrei sa castigi, sa nu minti niciodata fata, mai ales daca iti place de ea!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, să o înrebi și mâine.

| Saiko10 a răspuns:

Daca a zis nu stiu este cam clar ca te place, poate chiar nu avea voie sa iasa sau era suparata ca ai zis ca tu nu o placi.

| Gabitu698 explică:

Si crezi ca chiar nu o lasa sa iasa sau nu vrea ea?