| rateu a întrebat:

Buna TPU imi place de o fata de la mine din clasa sunt clasa a 7-a odata la o ora neam nimerit sa ne uitam unu in ochii celuilalt si mi-a zambit i-am zambit si eu.Si de fiecare data cand ma vede sau o vad zambim amandoi. Dau funda celui care imi raspunde corect

4 răspunsuri:
| tremuriciiuliana a răspuns:

E prea mult spus dupa parerea mea ca la voi a aparut dragoste eu cred ca e o mare simpatie te sfatuiesc sa lasi timpul sa ia o decizie

| MayBeWill a răspuns:

Pai incearca sa o cunosti din ce in ce mai bine,nu te grabii.
Cere'i numarul,id ul sau doar vb cu ea,si nu incepe cu subiecte siropoase,doar incearca sa o cunosti mai bine,vezi cum iti raspunde, ce intrebari iti pune, poarta-te frumos si daca ii place de tine iti dai seama, dar cel mai important e sa nu stai pe loc, deci fii activ si vb cu ea.

| blacksoul69 a răspuns:

Tremurici are dreptatewinking e clasa a 7-a asteapta si tu pana in a 9-a parerea mea ca in liceu sunt gagici adevarate nu in generala! Fara suparare dar daca te uiti in ochii cuiva nu te gandesti la o gagicabig grin!

| elenutza0001 a răspuns:

Pai intra in vorba cu ia curteaz-oo fai compmente