| AlexRO150 a întrebat:

imi place de o fata, mult, vorbim de aproape 2 saptamani. Am iesit o data la un suc singuri a fost fain, ieri i-am scris daca vine in oras si tot a bagat motive apoi i-am spus direct ca imi mi-e simpatica si a ras. Apoi a zis ca o sa fim colegi si din astea, am crezut ca am dato-n balta dar azi dimineata imi scrie sa iesim. Am zis ca ok, a mai venit o prietena si n-a fost ca prima data dar a fost ok. Cand a plecat am luat-o-n brate, acum ce sa fac ca sa trec la nivelul urmator, ceva sugestii? Am 15 ani si de cand imi place de ea am slabit 12 kg deci chiar imi place. Vreau sa facem ceva mai mult decat sa mergem sa ne plimbam, vreau la urmatoru nivel. Am crezut ca nu ma place dupa ce a zis asear, nu stiu ce sa mai cred, help si funda

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai iesi si tu cu ea de cateva ori singuri si cand va mai apropiati poti sa incerci s-o saruti sau ceva.

| OnuOnulică a răspuns:

Interesant că la 15 ani te gândești la fete. Păi la 18-19 ce o să mai faci? Așteaptă să treacă timpul nu fi tu mereu cel care insistă în toate lucruile mai las-o și pe ea să vezi dacă e interesată de tine.

| alina2k18 a răspuns:

12 kg?
Cum?
Ma chinuiesc cu Dukan laughing si abia 4 kg date jos laughing)

| gheorghe699 a răspuns:

Esti pe drumul cel bun, fii sigur ca te place, altfel iti zicea ceva cand ai luat-o in brate ..invito din nou si, dai inainte, imbratisari, sarut-o, ..la nevoie poti juca si putin teatru ..nu te poti abtine, trebuie sa o mangai sa o saruti, sa o simti..hai ca sti tu.

| Jannah a răspuns:

Ti-am mai raspuns la intrebare frate...