| puffy15 a întrebat:

Imi place de un baiat, e skater(el a 9-a, eu a 7-a).
Cand il vad prin Skate Park,as vrea sa intru intr-o conversatie cu el, nu stiu, sa ma bage si pe mine in seama...
Ce as putea sa fac? Despre ce am putea vorbi?
Chiar imi place baiatul asta!
Asta ar fi prima oara cand vorbesc cu el face to face! big grin

4 răspunsuri:
| GeOrGy2o1o a răspuns:

Daca sunteti doar niste straini eu zic sa incerci sa vorbesti cu el.iar daca observi un defect enorm, nu.l mai baga in seama! Daca observi ca se uita frumoooos la tine roaga.l sa te invete sa te dai cu skatul!

| 1000bodies a răspuns:

Pari cat mai interesata de skateboarding si complimenteaza-l cand ii ies schemele. Scoate-l la un suc sa vezi ce alte lucruri ii mai plac.

| nustiunustiu a răspuns:

Pai cand vezi ca este obosit si ia o pauza te duci langa el.

| qAnna a răspuns:

Ohh laughing mi s`a intamplat si mie. el a cazut la un moment dat. si m`am dus la el sa il intreb daca e in regula si i-am zambit love struck ` [ aveam o sclipire in ochiiii love struck ` ]
Hmmthinking du`te si vorbeste cu el. intreaba`l despre skatebording...si spre sfarsit cerei numarul, idd`u thinking si intreaba`l daca are iubita, daca a suferit in dragoste.
CURAJ love struck nu musca :*
Dupa ce deveniti prieteni spune`i ce simti pentru el love struck si incurajeaza`l mereu, in tot ce face love struck

Sper ca ti-am fost de ajutor :*