| GianiTerranova a întrebat:

Imi puteti spune de ce unor fete nu le prea pasa de romantism?
Adica fetele sunt romantice, asa e constructia lor, sa fie frumoase, inteligente si romantice.Dar unele se uita doar dupa baieti rebeli si chiar golanasi si nu le plac baietii finuti are ar fi in stare sa le faca fericite.De ce? Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Asa e,unele fete se uita numai dupa golanasi!
Dr motivul nu este faptul ca si ele sunt la fel. ci ca acesti baieti golanasi stiu sa cucereasca mai usor o fata.
Prin vorbe, prin fapte.
In timp ce baiatul timid doar o priveste, acest baiat golan deja e cu ea.
In general fetele cuminte fug dupa baieti rai. Se indragostesc de ei, apoi sufera.
O relatie cu un baiat timid e mai plictisitoare.
Acum, depinde si de gandirea fiecaruia.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| raluk27 a răspuns:

Nu tuturor le plac golanasii, dar le plac baietii inteligenti, barbatii cum s-ar spune. De exemplu, pe mine m-ar plictisi groaznic un tip la dispozitia mea 24/24, un catelus, care face orice ii spun. Cat despre romantism, e ok atat timp cat nu devine gretos. Iar un tip care plange la comediile romantice, trimite mesaje nocturne cu libidinosenii, deja e dubios. De cele mai multe ori asa zisul romantism al baietilor nu e decat o prefacatorie ieftina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligentele cu inteligenţii, rapandulele cu golănaşii.

| candy000 a răspuns:

Fetelor nu le plac golanasi, ele doar cauta un barbat puternic si inteligent.Nu inseamna ca o fata nu e romantica daca umbla cu un asa zis golanas, de multe ori aparentele inseala si un baiat "finut"poate fii mai afurisit ca golanasul.tongue