| anonim_4396 a întrebat:

in ce haine sa ma imbrac ca sa pot atrag atentia fetelor

9 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Iti spun eu ca nu hainele conteaza fiiidca si eu am acasa tot felul de haine ma imbrac cu haine diferite in fiecare zi a unei luni dar nu a iesit nimic comportamentul tine de atentia lor catre tine

| DyNo a răspuns:

Nu hainele ( si nici aspectul exterior ) conteaza pentru o fata, ci personalitatea ta, asta nu inseamna ca trebuie sa fi neingrijit.

| h3r a răspuns:

In roz. Sau de preferabil cu Hello Kitty.

| Inemes a răspuns:

Nu te mai imbraca.

| anonima1995 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu alegi haine care sunt de ultima moda, ci sa iti alegi haine cu care iti sta bine, care ti se potrivesc. Dar crede-ma ca nu pentru toate fetele conteaza ce haine imbraci, ci atitudinea ta si comportamentul. Eu sunt fata si oricat de frumos s-ar imbraca un baiat, daca nu stie cum sa se comporte cu mine, nu il prea bag in seama.

| PH17IUB a răspuns:

Depinde.daca esti dotat! ia`ti costumul lui ADAM!laughing))

| denisasweet a răspuns:

In haine elegante, mie de ex imi plac barbatii imbracati elegant sau casual nu sportbig grin

| ursuletdenicotina a răspuns:

Bai nu stiu de tine da eu unu ma imbrac normal si tot atrag atentia aca vrei sa fi asa de mult bgat in sema ia-ti ceva de fete clar o sa te bage cineva laughing)

| HardcorexD a răspuns:

In costumul lui Adam.