| anonim_4396 a întrebat:

Ce le place fetelor mature de 22+, sa vada la un baiat?

Cum ar trebui in public sa ma comport, imbrac, etc. in asa fel incat sa le atrag atentia?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Muschi, haine de firma, atitudine de bad boys, masina, bani

| Violleta2022 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Taman pe dos!
Fara muschi ca nu ne atrag muschii baietilor, aia sunt pentru voi baietii, sa va laudati intre voi!
Fara sa fiti "bad boys", ca nu dam o ceapa degerata pe voi.
Banii si masina sunt un plus, dar daca ai deschis gura si ai scos numai perle si vulgaritati, tot la gunoi ajungi, ca nu se uita nici una la tine.
Ma refer la majoritatea fetelor, nu la turma de pitipoance lipsite de creier.

| RAY a răspuns:

Ceea ce vrem noi nu are relevanta, relevanta este dorința sexuala, vorbim despre partea din spate a creierului, ceea care tine de supraviețuire și reproducere, deci noi rațional nu putem impune de cine sa fim îndrăgostiți, dar prin auto control putem sa nu dam șansă

| 1997onur a răspuns:

Nu știu ce înțelegi voi prin matur asta da ma rog -_ -

Fi cine ești cu adevărat așa cum ești tu cu adevărat nu te schimba pentru nimeni în viața asta rămâie cine ești cu adevărată.

| elemonis a răspuns:

Buna.
Pur si simplu fii tu. Nu incerca sa pari cine nu esti.
Orice persoana care vrea sa para cine nu este la un moment dat isi arata adevarata pentru ca nimeni nu se poate preface tot timpul.

| Antopuff a răspuns:

Prestanta si capacitatea de a socializa cu persoanele cu care întra în contact.

| IonutP22 a răspuns:

Trebuie sa fii cat mai autentic prietene. Nu trebuie sa copiezi pe unul sau altul, fii tu. folosesteti calitatile la maxim, lucreaza la partea emotionala, fii glumet cu ele. Acum depinde si ce cauti tu. daca vrei sa ai mai multe fete sau iti doresti o singura fata, dar cu standarde inalte. Deci la varinata 2 trebuie sa fii diferit decat ceilalti. Ma refer in sensul pozitiv. Bafta