| anonim_4396 a întrebat:

in urma unui heavy petting cu prietena am ajuns sa imi fac griji pentru ca atunci cand mi-am pus prezervativul am atins capul penisului care era umed cu degetele dupa care am atins si vaginul(labiile) prietenei fara sa imi dau seama...este vreun risc sa ramana gravida fiind si virgina?

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cred ca e posibil asa ceva.Stai linistit.

| ContesaSiContele a răspuns:

Nu este nici un risc
in urma uni act sexual in care se ejaculeaza inauntru, se poate ca spermatozoidul sa ajunga la ovul si sa il fecundeze, spermatozoizii nu traiesc in medii externe ...si mai ales fata daca este fertila poate ramane gravida, daca nu este fertila, spermatozoizii mor in 3 zile parca ...informati-va

| LadyGA a răspuns:

Buna! cum s-a mai spus, nu are cum sa ramana insarcinata. oricum, aveti grija cu joaca asta, sa fiti atenti pe viitor, ca din asta se poate ajunge in altele big grin, daca ma intelegi. bafta!

| alexandru1991 a răspuns:

20, sunt putin ingrijorat insa ar fi prea extrema chestia asta sa se intample mai de la nimic sad

| ZuzaPinky120 a răspuns:

Nu stiu...dar u cati ani ai?