| SpeșălGirl a întrebat:

In weekend am cunoscut un baiat, la o petrecere.Il stiam din vedere de la scoala, a venit la mine, am dansat si la sfarsit m-a sarutat. Apoi, m-a luat in brate si a incercat sa faca o conversatie cu mine.A trecut acea seara si peste o zi, am intrat in vorba cu el pe facebook.Nu pare foarte interesat, dar nu e nici indiferent/arogant.El este foarte popular in liceu, dar stiu ca nu isi bate joc de fete.Din cauza ca este atat de cunoscut mi se pare o persoana destul de inabordabila si complicata.De aratat arat bine, insa nu stiu cum sa incep o conversatie cu el.L-am intrebat daca si weekend-ul viitor merge la alta petrecere dar mi-a zis ca nu stie sigur.Daca imi zice ca nu poate sa mearga sa il mai bag in seama? Sau sa il las asa? Imi place foarte mult de el.poate pentru el a fost o distractie insa dintre toate fetele a venit la mine si nu a incercat sa profite de mine in sensul sa ma pipaie au ceva.S-a comportat foarte frumos si ma gandesc numai la el. Funda.ce sa fac?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Bagă-l în seamă, poate chiar merită.

| LoveSleep a răspuns:

Tu crezi că dacă un tip vrea să profite de tine, o face pipăindu-te?
Din contră.

Oricum, ziceam doar, ca fapt divers. Urasc cand cineva judecă un om înainte să-l cunoască. S-ar putea ca zvonurile să fie adevărate sau nu. Află singură, nu te lua după alții. Sunt o mulțime de moduri în care poți afla asta, înainte, nu după ce ai 3 copii cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar nu isi bate joc de fete, pana la urma te-a luat in brate, te-a sarutat si acum nu prea te mai baga in seama. Eu zic ca e mort dupa tine si e baiat serios.

| Kriss96 a răspuns:

Incearca sa mai vorbesti cu el pentru ca e destul de confuza situatia acum. Poate sa se comporte frumos si pentru ca vrea sa profite de tine mai incolo. Daca s-ar purta urat te-ai prinde din prima si nu i-ar mai merge. Eu am dat de unul din asta acum ceva timp. Sau poate pur si simplu a vrut o distractie de o seara cu o fata si te-a ales pe tine. Nu zic ca nu ar putea sa te placa. Poate sa te si placa. Dar e greu de spus acum. Deci mai vorbeste cu el si vezi ce se intampla. Daca te place o sa si vrea sa iesiti.

| InSoMnIaC a răspuns:

Adevarul este ca relatiile astea in care conversatia este la final sunt de viitor