| bLoNnNda a întrebat:

intrebare pentru fete: ce metode de epilare inghinala folositi? am auzit de epilarea cu zahar, a incercat cineva? multumesc:*

Răspuns Câştigător
| ColorfullColors a răspuns:

Eu iti recomand ceara. Stiu ca doare, dar dureaza cel mai mult. Dupa 2 epilari durerea o sa se reduca la jumatate, promit happy. Mai bine mergi la salon, sau poti o rogi pe mama ta sa te ajute, dar eu as alege salonul...

5 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Epilarea cu zahar e cel mai mare rahat din lume
mi-am facut eu compozitia mi-a iesit destul de apoasa (potrivita), dar frigea in draci, iar in 3 minute s-a intarit, s-a facut pietroi straight face
pentru zona inghinala raman la crema depilatoare, pentru ca este foarte sensibila zona

| zxzx a răspuns:

O s-o ai rosie rolling on the floor

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Nu,nu am încerca şi nici nu am de gând.E cea mai "handicaptă" metodă.De ce?
Pentru că trebuie să o foloseşti cât timp e "caldă".E fierbinte şi na. dacă o laşi să se răcească o să devină tare şi nu mai poţi să o foloseşti.Cremă depilatoare cea mai bună metodă. Asta dacă nu ai pielea sensibilă oh go on

| bnutrino18 a răspuns:

Pensetarolling on the floor cu crema epilatoare. Este cea mai eficienta

| nykol112 a răspuns:

Cazmaua coasa flexuu... alege si tu