| loveday a întrebat:

iubesc foarte mult un baiat in curand voi termina clasa a 8 si vreau sa fac tot ce este posibil pentru al cucerii... de un an tot incerc, prin msj e altfe, ajutati-ma sa ii trimit un mesaj prin care sa ii dovedessc ca-l iubesc si sa-mi dea un raspuns pe loc, app numele lui este Nicu happy ajutati-ma cu mesajul, sa fie unul convingator, e un baiat de treaba sigur va intelege

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Nu îl poți cuceri printr-un mesaj draga mea, cel mai bine ar fi să-l inviți la o plimbare și dai cărțile pe față.
Spune-i ce simți și va aprecia sinceritatea ta.
Eu unul, aș renunța la un amărât de mesaj.

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Cu sms-uri nu rezolvi nimic, va spune doar ca esti obsedata de el!
E altceva cand te cunoaste pe tine ca persoana atunci cand va intalniti!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Un contact direct, in care sa pui pasiune, e mult mai eficient.

| Xenia16 a răspuns:

Nu prin mesaje iti demonstrezi iubirea, ci privindu-l in ochi si spunandu-i tot ce simti. Succes

| adita2013 a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui ca il iubesti. O sa te ia de fraiera. Fii si tu mai smechera, mai vicleana. Incearca sa-l ispitesti cu tinuta sexy, sa-l faci gelos... Chestii din astea.