| Kijk a întrebat:

M-am mutat de la inceputul anului trecut intr-o noua scoala si in clasa am o colega de care imi place. Eu vreau sa o invit sa mergem impreuna la un film, voi ce credeti ii ok sa megem la prima intalnire la un film?

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Intai de toate vorbeste cu ea, arata-te ca esti interesat de ea, de ce se intampla in viata ei.

| STEFANXxX a răspuns:

Pai,de ce nu, este normal.Eu tot am invitat prima data o fata la un film si totul a fost cum se cade,dar vezi ce gen alegi,sa nu o duci la un film horror sau poate chiar ii place asa gen,ei ma rog vezi si tu, dar mai intii intreab-o ce gen ii place si apoi mergeti, dar daca doresti ca sa fie mai romantic duceti-va in ultimul rand, bineinteles ca nu va veti saruta la bun inceput, dar nu ezita chestia asta.Ei asta e tot ce-ti pot spune.Bafta!

| neutrino a răspuns:

Incepe si tu mai usor, prima data cu un suc, apoi o bagi la intuneric la un film.

| Azµre a răspuns:

Atâta timp cât ea acceptă nu văd care ar fi problema!

| KryssyKryss a răspuns:

Da ar fi super OK la un film. Popcorn, suc...Chiar foarte binewinking.Dar intreab-o si pe ea ce film ar vrea sa vada sa n-o duci la ceva care sa iti placa numai tie.Mai intai intreab-o unde ar vrea ea sa meARGA iar apoi propune-i un film.NOROC!