| TheFuture46 a întrebat:

Salut, curand vreau sa invit o fata in oras, este prima data pentru mine, chiar daca am 18 ani. Vreau sa o invit la un film si dupa sa mergem prin parc.
Am niste intrebari deapre tinutul de mana, si anume:
Sa o tin de mana de la inceput cand mergem catre film, sau dupa cand mergem spre parc?
O cunosc de aproape un an, am vorbit online mult, dar este prima intalnire cu ea.

4 răspunsuri:
| DyNo a răspuns:

La prima intalnire nu este recomandat sa mergeti la film, deoarece trebuie sa va cunoasteti sa vorbiti, etc., lucru pe care nu il puteti face uitandu-va la film.

| seth2016 a răspuns:

Da, indrazneste. Nu exista o reteta. Fii tu insuti si vezi ce se intampla. Mai mult, poti sa o pupi pe obraz din prima clipa. Mergeti de mana la film si in parc. O sa-ti dea de inteles daca se simte OK.

| ambicio a răspuns:

Daca sunteti impreuna poti sa o tii inca de la inceput, va fi un gest frumos.
Succes!

| Biu009 a răspuns:

Poti sa o tii de mana la inceput, iar la film sa o si saruti. Sau poti astepta sa faci asta in parc, cum crezi tu ca ar fi mai frumos pentru voi