| Aly359 a întrebat:

Ma gandeam sa ii fac ceva mamei de 8 martie pentru ca tata nu intentioneaza sa ii ia nimic iar eu i-am luat ceva in fiecare an. Nu stiu ce i-as putea confectiona ( ceva care sa-l fac eu ) cum ar fi : felicitare desen sau altele ( ma simt prost sa nu ii dau nimic doar e mama mea ). Daca imi puteti da niste idei sau link-uri unde as putea vedea niste modele de felicitari sau desene frumoase de 8 martie. funda + vot scuze categoria P. S nu-s mititica sa ii fac desene sau felicitari de-alea de 2 lei

3 răspunsuri:
| effect a răspuns:

Pai in primul rand eu zic sa i iei niste lalele dragute :-)
Eu asta i am luat mamei mele
Si poti sa i confectionezi tu o felicitare draguta
Sa scrii o urare si sa desenezi ceva dragut pe ea :-)
Poti sa i desenezi niste flori sau sa i confectionezi din material un ghiocel pe felicitare :-)

| Mirela_Miguela_1994 a răspuns:

Poti face dintr-un amestec special pe care il gasesti la magazine de arta, diferite forme si apoi le pictezi ..si sa stii ca e foarte acceptabil la pret si se gaseste la orice magazin de arta.