| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Am de facut un desen pentru 8 Martie [ stiu ca a trecut ] si am cautat ceva idei adica desene pe net si sunt grele de facut ma puteti ajuta si pe mine cu un site sau altceva mai usor?
Dau funda[scuze categoria ]

Răspuns Câştigător
| LOVE22 a răspuns:

Poti scrie 8 Martie genul fir de martisor, si daca vrei poti face si cateva elemente de primavara de genul albina, flori etc.

3 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Poti deesena un ghiocel sau alte flori cred ca sunt cele mai semnificative

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru raspunsuri happy

| agabybos a răspuns:

Intra pe youtube si spune asa -desene de 8 martie usoare) si o sa iti dea ce ai de facut
sper ca te-am ajutat