| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Alice si am o intrebare!
Imi place de un baiat de varsta mea...si e fiul profei de desenhappy
Ne cunoastem dintr-o excursie.Si el m-a placut...dar din cauza ca mama lui{profa} la prins ca vorbea pe tableta la ora nu foarte rezonabila.i-a luat tableta...si i-a spus ca daca il mai prinde la ora aia pe mess.i-o ia de tot!
Iar acum nu mai vorbeste cu mine...dar cred ca e si din cauza unui baiat cu care am incheiat o relatie..si care este gelos.
Deci...cum sa fac sa vrea sa ramanem macar prieteni?
Dau fundita pentru raspunsul care o sa-mi fie de folos!:*

Răspuns Câştigător
| banesa a răspuns:

Alice sunt denisa. uite vino la mine si iti spun parerea mea :*:*(sunt verisoara ei).

| Aliceforyou a răspuns (pentru banesa):

Dar sincer deni nu puteai alt nume?laughing

5 răspunsuri:
| RazvanRms a răspuns:

Fa sex cu el.

| PacoMyDog a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el sa-i spui ce simti.

| ϟƘƦƖןןΣx a răspuns:

Daca ai numarul lui il poti suna, ii poti spune ca te-ai despartit de acel baiat si ca acum vrei sa fii cu el.

| Aliceforyou a răspuns (pentru ϟƘƦƖןןΣx):

Nu.ce voiam sa zic e ca baiatul de care m-am despartit a facut ca cel pe care il plac sa nu mai vrea sa fie cu mine