| Chiriac_Andrei_1995 a întrebat:

mai e putin si e ziua iubitei mele...(nu e genul ...fitoasa ..adica nu are pretentii la aur sau ceva de genul in fine)
Eu m-am gandut sa-i iau un ursulet ffff frumos si in pratele acelui ursulet sa-i pun o cutie de ciocolata (Milka) in forma de inima ..si un trandafir...
Voi ce spuneti e ok asa?
Daca nu propuneti-mi voi ceva...

Răspuns Câştigător
| IoneeLaaaMaa a răspuns:

E foarte dragut cadoul tauwinking Poate un parfum mai merge big grin dar oricum, daca o faci sa se simta bine tu o sa fi cel mai frumos cadou pentru ea.
Baftawinking

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

O sticla de coniac buna doua pahare cateva lumanari si un cadru romantic?

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Este foarte ok cadoul, in plus este ideea ta si asta conteaza cel mai mult. Cu siguranta se va bucura. Succes!

| IceKitty18 a răspuns:

Doamne! Deci e perfect cadoul :X nu schimba nimic!