| razvan168 a întrebat:

Ce cadou sa ii iau iubitei mele de ziua indragostitilor? un trandafir +? ceva mai deosebit adica nu ursulet sau bijuterii

9 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Depinde si de virsta care o ai, inclusiv ce ai dori tu sai oferi toate cadoruile sunt palcute important e sa fie la locul potrivit si oferite cu mare drag bafta.

| Azµre a răspuns:

Un trandafir, atașat de el să fie o mini scrisorică în care să scrii : Zâmbește! Cineva te iubește!

| Fridăm a răspuns:

Tu ştii mai bine ce i'ar plăcea. Dar eu spun că trandafirul şi un sărut prin care să îi demonstrezi că e specială şi o iubeşti ar face'o fericită. Nu trebuie neapărat să îi faci mii şi mii de cadouri...arată'i cât de mult o iubeşti prin gesturi. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O cină romantică în doi merge foarte bine, plus o noapte de neuitat.
Te pup!

| Smileygirl23 a răspuns:

Eu cred ca momentele petrecute alaturi de cei dragi valoreaza mai mult decat cadourile. Planuieste o seara draguta in oras, ceva special + un trandafir sau alta floare care ii place eihappy

| SoloPC a răspuns:

Eu votez de un trandafir+un ursulet si o noapte dea amor! depinde cati ani ai daca esti 13-16 ani noaptea nu prea merge dar daca esti peste depinde de ea!

| Albastru45 a răspuns:

O portocala

| alkhymeia a răspuns:

Un masaj erotic..bafta...ursuletrolling on the floor)

| PandaaBeiibi a răspuns:

Ar trebui sa o duci undeva...adica asa mi-ar placea mie...si sa-i iei un trandafir.Ca locatii poti sa alegi un restaurant sau o plimbare in parc. Fundaa?:*