| GwenStefani a întrebat:

Maine ma duc la piscina cu sora mea si mi-e cam jena sa stau in costum de baie. Sunt slaba, dar mi-e... frica de baietii mari(eu am 15 ani) si chiar si de fete, daca o sa rada de mine? Mai ales ca sunt doar cu sora mai mica. Ce sa fac?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Du-te liniștită, nu sunteți doar voi acolo.
Și de ce să râdă de tine? Nu se ia nimeni de tine sau de sora ta, sunt cei de la pază și ordine care asigură liniștitea.
Pa, pa.

| Graphee a răspuns:

- Şi la piscină vrei să stai îmbrăcată? Se stă în costum de baie, altfel mai bine stai acasă. laughing Şi dacă eşti slabă, care e problema!? Multe fete vor să fie slabe.

| Madilyn a răspuns:

In primul rand nu are de ce sa-ti pese de ce zic altii. N`au decat sa rada, e problema lor. Tu dovedeste`le ca esti mai buna decat ei.
Dar daca totusi iti pasa de parerea celorlalti...Pai nu au de ce sa rada daca esti doar cu sora mai mica. Nu e nici o problema...Altii merg cu toata familia, deci nu e un motiv pentru care sa te jenezi.
Daca zici ca esti slaba si arati bine, din nou nu au de ce sa rada. Adica vreau sa zic, sunt alte persoane care arata si mai rau [ din pacate ], dar de care tot nu trebuie sa rada.
Oricum, stai linistita. Nu va rade nimeni de tine. Du`te si distreaza`te chiar daca esti cu surioara... Puuup.:*

| uǝʞɔıp a răspuns:

laughing) or sa rada daca nu te dezbraci

| ILeNutsa06 a răspuns:

Eu nu vad ce e asa amuzant de a veni cu sora ta la piscina, doar nu e ceva paranormal?
Nu gindi negativ totul Va fi bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te inteleg mai bine decat crezisad
Si eu am aceeasi problema.Sunt foarte slaba si mi-e rusine sa stau in costum de baie pentru ca sanii sunt mici, fundul la fel, dar ce sa facem asta e.Eu te sfatuiesc sa nu te mai duci la piscina pentru ca,cu siguranta ceilalti vor rade de tine, crede-ma ca stiu foarte bine, mie mi s-a intamplat de multe ori.sad si nu ma simteam tocmai binesad

| Ycu a răspuns:

Sa fii in largu tau si sa fii cea ce esti deoarece la piscina nu sta nimeni sa se uite dupa tine. Ex: uite-o e sora mai mica a lu` X hai sa radem de ea. Simtete bine si bronzeazate :*

| Ycu a răspuns:

Oanna eu zic sa te simti bine in pielea ta pentru ca decat sa ai 1, 60 si 80 de kile mai bine ai 1, 60 si 48 de kile happy (personal fetele slabe sunt muult peste fetele plinutze), Cu drag Robert!

| mariy1g a răspuns:

Buna, eu te sfatuiesc sa lasi lenea de o parte si sa fii im bracata cu costumul de baie deoarece sunt baieti mai mari ca tine si nu se stie ce pot sa iti fac!

Sfatul meu sa sa ramai imbracata cu costumul de baie, si sa lasi lenea deoparte!

| GwenStefani explică:

As putea sa-mi pun o esarfa in jurul posteriorului?