| Anonim1234567891012131415 a întrebat:

Buna TPU, mi-a intarziat menstruatia 5 zile. Ultimul contact sexual protejat l am avut pe data de 11 martie. ( acum 12 zile) De aprox o zi am inceput sa am secretii maronii dar foarte putin. Astazi am facut un test de sarcina dar este negativ. Mentionez ca am 21 de ani. Astept orice raspuns. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un test de sarcina normal se poate face DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala.

Orice test de sarcina facut inainte de 21 de zile, este inutil si va arata eront, fiindca-i imposibil ca hormonul gravidiei sa poata apare la testare mai devreme.

| Robert2526 a răspuns:

Probabil ca suferi de sindromul ovarelor polichistice. Mergi la medic

| DoctorInFemei a răspuns:

Secretii maronii adc te ai **** pe tine? in cazul asta, iti recomand purtare de scutece si sa mergi la doctor