| Mandarinaaa a întrebat:

Mie imi place de un baiat care are prietena, dar pe care nu o iubeste asa mult.Am vorbit cu el pe mess si mi-a spus ca ma iubeste, dar nu vrea sa o faca pe cealalta fata sa sufere. Ce pot sa fac?crying
FUNDOI&vot

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| anonimatus a răspuns:

Pai incercati sa vorbiti amn2 ca ea si faceti-o sa inteleaga ca va iubiti.cel mai important e ca voi va iubiti reciproc pentruk asta se intampla mai rarsadbaftawinking

| BlackNights a răspuns:

Pai deja ai facut-o sa sufere, daca ai vb cu el si el ti-a zis asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai specificat daca iubita lui este prietena cu tine.Este destul de complicata situatia, adica intreadevar nu trebuie sa faci persoana de care te desparti sa sufere dar nici sa stai cu ea doar ca sa se simta bine, eu iti propun sa vb cu baiatul daca te iubeste atunci este in stare sa o laste pe fata cu care este pentru tinebig grin succeS!