| blondinanamaria a întrebat:

mie imi place de un baiat dar eu nu stiu daca si el ma place pe mine si as vrea sa vorbesc cu el dar ma intimidez si nu stiu ce sa spu ve rog ult sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| OtipaOarecare a răspuns:

Buna, draga! Ma mai tii minte? Bon.Ca sa nu intru prea mult in detalii, draga mea prietenalaughing, orice s-a mai intamplat, stiu bine ca tu il placi.De ce nu ii spui pur si simplu? Adica hai ca il stii,il stiu,are ochi albastri,nu stiu ce,dar aici faci ce iti cere inima! Tu trebuie sa tii cont de ce vrei tu sa faci,caci,in adancul inimii tale, tu stii ce ai de facut! Mereu am fost cele mai bune prietene si te voi sustine! Stiu cum este prezentul, ca intrebarea a fost postata de mai demult, dar mereu am stiut ce simti pentru baiatul asta, indiferent de fapte.Ai grija de tine!happy

Mult noroc:*

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

-Ba baiatule, eu te plac, zi odata daca si tu pe mine ca altfel imi gasesc alta ocupatie ca sa nu pierd timpul degeaba.
-Whattttt?!?!?!?!?!
- kiss
-O iei in sotie pe asta blonda?
-Da
-Poti saruta mireasa!
Gata, cam asa!

| neutrino a răspuns:

Eu nu am auzit pe nici-un baiat sa spuna ca s-a pomenit cu o fata care i-a zis ca tare mult ii place de el, si de aici sa fi iesit o mare poveste de dragoste. O aventura este foarte popsibil.

| Larisssaa a răspuns:

Du-te şi vorbeşte cu el, nu mori.

| Nelamuritul a răspuns:

La cate intrebari de genul asta am raspuns azi...iti zic si tie cum am zis si la ceilalti du-te ma femeie si vorbeste cu el ca nu musca.

| TheCrisLv20 a răspuns:

Esti fata sau baiat?big grin

| Stefi06 a răspuns:

Pai fa-ti curaj si vorbeste cu el, poate va imprieteniti happy Si daca deveniti prieteni peste catva timp spune-i ca-l placi, mai stii poate si el te place. Succes!