| Ella_8822 a întrebat:

Mie si prietenei mele ne place de un baiat, care a vrut prima oara sa stea cu prietena mea iar ea refuzandu-l el m-a intrebat si pe mine daca vreau sa stau cu el, iar eu am acceptat.Acum prietena mea imi scoate ochii ca ea vroia sa stea cu el ca eu i l-am furat si ca a vazut ce fel de prietena sunt.Am incercat sa-i explic ca nu e ceea ce crede ea(ca m-am bagat peste ea). Ce sa mai fac sa inteleaga?

Răspuns Câştigător
| Honeybunny a răspuns:

Ce prostie.in primul rand sunteti prietene nu ar trebui sa va certati pentru baieti.in al doilea rand daca stiai ca a intrebat-o mai intai pe ea, te'a folosit pe tine asa ca rezerva si tu ai acceptat.in al treilea rand prietena ta e cam geloasa acum pentru ca tipul nu o mai place. poate el acum daca va vedea ca ea il vrea inapoi vei ramane singura si cu buza umflata.mai bine lasa'i sa rezolve,spune'i si lui situatia si, oricum, e dreptul lui sa aleaga.nu te avanta prea tare intr'o relatie si nu investi sentimente pentru ca e cam intortocheata situatia si s'ar putea sa ii pierzi pe amandoi.succes

5 răspunsuri:
| nOnAmE_6909 a răspuns:

Buna ella, urasc sa ma cert cu prietenele mele din cauza baietzilor. daca iti este o prietena buna ar trebui sa inteleaga si sa se bukure pentru tine, nu cred ca ai putea sa o faci sa inteleaga poate o sa isi dea seama si o sa regrete.stai cu baiatul daca il iubesti si prietena ta cand o sa isi dea seama o sa iti ceara scuze. ceaw kiss

| BiaLoredana a răspuns:

Laso in pace cu fitele ei sa stea suparata zile insie numa fi prietene si incaa sa iti gasesti o noua prietena ced caa etecl mai bine si daca tu si prietenul tau sunteti apropiati atunci cando vezi sarutate cu el cu dragote si senzualitate si lasa-l sa te pipai fai in ciuda si arata-i ca ea nu il va avea niciodata laal sa iti faca tot felul de chesti senzuale asa va intelege ca si-a facut-o cu mana ei
futita te rog am mare nevoie de una

| Ella_8822 explică:

Pai baiatul a insistat de mai multe ori cu prietena mea si ea il refuza mereu.Si acum ca stau eu cu el s-a trezit si ea ca ii place de el.Ne certam mai mereu si ea spune "lasa fa stai cu el... asa o sa-ti fac si eu cand o sa stai cu vreunu"(adica o sa se bage peste mine).Nu vrea sa inteleaga ca eu nu m-am bagat peste ea ci el a venit la mine.El mi-a spus aseara "am vrut sa stau cu ea dar nu te cunosteam pe tine si daca am vazut ca nu vrea sa fie cu mine nu am mai insistat".

| Ella_8822 explică:

Pt Bianca: Pai asta fac deja

| Ella_8822 explică:

Si se oftica rau de totwinking