| CatrinaAndreea a întrebat:

Buna TPU! Miercuri trebuia sa imi vina menstruatia, de obicei imi mai întârzia cateva zile, 2, 3 dar acum, inca nu mi-a venit. Am simptome, dar nimic. Am avut contact sexual neorotejat luni seara, cu ejaculare partiala inauntru si m-am gandit ca e cu cateva zile inainte sa imi vina, ovulatia deja trecuse. Am mai facut asta. Dar acum sunt putin speriata. Am facut un test ieri dar a iesit negativ. M-am tot uitat peste calendar si chiar daca ar fi fost sa am ovulatie intarziata, tot s-ar fi terminat pana am avut eu contactul. Voi ce parere aveti? Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Posibilitatea de a se fi putut forma o sarcina atat teoretic cat si practic se poate elimina in proportie de peste 99%. In cazul tau este vorba de o dereglare putin mai intensa a activitatii hormonale. In mod cert in zilele urmatoare va porni si sangerarea atat de mult dorita, asteptata. Multa sanatate!

| GabrielaaGabiiii a răspuns:

Mai repeta testul. totusi a fost ejaculare partiala. ceva a fost...
?