| AdinaIonela12 a întrebat:

Nu stiu cum se intampla, dar cand imi place de un baiat ( dureaza 1 an, doi), dar atunci cand afla ca-l plac, nu-l mai plac. Oare de ce?

2 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Cand te vei maturiza si te vei indragosti cu adevarat, nu ti se va mai intampla chestia asta. Deocamdata esti o pustoaica si ca multa lume la varsta adolescentei, habar nu ai ce iti doresti, esti confuza...dar o sa iti treaca. happy

| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Pai poate te simti atat de stanjenita,incat ti se schimba ideile despre persoana respectiva.
Sau daca iti place de el timp de doi ani, incepi sa te saturi sa iti placa de el, intelegi? laughing Si pentru ca afla, tu deja nu mai vrei sa fiti impreuna, sau altceva.
SucceS!