| ionyionelutza a întrebat:

Buna TPU.nu stiu daca ati urmarit intrebarile mele anterioare dar o sa va spun p scurt despre ce este vorba:
Deci sunt cu baiat de aproximativ 5 luni si neam departit de mai multe ori, cand ne-am despartit prima data neam despartir din cauza verisoarei sale pentru ca ea baga mereu strambe intre noi s ne zicea ca ne inselam unul p altu chestii din astea, apoi ultima data ne-am despartit pentru ca el a auzit ca as fi stat o cu 1 prieten de a lui ceea ce nu era adevarat, ne-am despartit de vreo 3 ori iar eu am avut initiativa de a ne impaca de 2 ori si el o data, ultima data cand ne-am impacat a zis ca ma iubeste. etc, dar chestia este ca nu stiu ce sa mai cred uneori cred ca ma iubeste uneori cred ca ma amageste intre noi este o distanta de 120km. o data a vrut sa ma faca geloasa cica si mi-a spus ca isi cauta gagica apoi dp ce neam desp sa hotarat sa imi spuna si el ca doar a vrut sa ma vada cum reactionez si chestii din astea ca ii pare rau si ca vrea sa ne impacam, acum ultima data cand am vb s-a suparat p mine ca ma duc la bal si eu i-am spus ca eu nu stiu daca ma mai iubeste la care el mi-a spus ca daca nu ma iubea imi dadea cu flit demult, uneori e asa de afectuos dar uneori am impresia ca sta cu mine la vrajeala.va rog spuneti-mi ce sa fac crying ma adresez tuturor persoanelor serioasecrying funda celui mai bun raspunsbig grin:X
mersi anticipat:X

Răspuns Câştigător
| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Eu cred ca te iubeste foarte mult happy! ma bucur ca atunci cand a vrut sa te faca geloasa ti-a si spus imd. asa a facut si fostul si de aceea ne-am despartit el spunea ca ii place de o fata cu aceasta fata fiind in prezent dar el mi-a spus ca atunci a vrut sa ma faca geloasa! poate daca era sincer. dar revenind ca ma apuca iarasi povestitul laughing Eu cred ca te iubeste dar uneori are si el stari adica totusi e si el om nu ai dc. sa te ingrijorezi!

4 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Too long, didn't read. Daca asta inseamna "p scurt", cum arata versiunea "p lung"? Spui ca te adresezi persoanelor serioase? Dar seriozitatea ta unde e?

| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut,

Acuma conteaza numai de tine daca tu il iubesti si simti ceva pentru el invita-l undeva in oras la un pub sau o cafenea unde poti discuta si te poti auzi. Vorbiti pur si simplu de relatia voastra si sa nu mai ascultati ce spune lumea.O sa fie multa lume care va vrea raul o spun din experienta. Dupa ce ati terminat de vorbit atunci te hotarasti daca mai are rost sa continuati.Intr-o relatie comunicarea este ca aerul pe care il respiri.Bafta happy

| reea97 a răspuns:

Eu zic ca tine pentru ca, cum a zis si el daca nu tine te lasa de mult...in mintea baietiilor nu prea stii ce ii dar daca vrea sa va impacati intr adevar tine la tinehappysi eu am fost intr-o situatie asemanatoare adica uneori era asa de atent iar alteori parca nici nu existam iar cand am vrut sa il las spunea ca facea chestiile astea dor ca era suparat ca nu stiu ce ii faceam

| amaliutza a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun...nu ai incercat sa ai o conversatie serioasa cu el? Sa-ti spuna sincer daca te iubeste sau nu.Oricum, daca te iubea cu adevarat nu trebuia sa faca gesturile alea:in primul rand daca avea incredere in tine te lasa la bal fara niciun comentariu. Daca voia sa-i demonstrezi ca-l iubesti o cerea el nu te facea geloasa. Urasc modul asta de gandire la baieti.Eu zic sa-l faci sa vorbeasca sincer, din inima sa vezi daca te iubeste.