| Ionut_8418 a întrebat:

O intrebare pentru fete! Fetelor voi cand simtiti nevoia sa faceti sex? exista o anumita perioada? Este adevarat ca trebuie sa o faceti regulat? Cam la ce interval? V-a multumesc

Răspuns Câştigător
| anduta160 a răspuns:

Fiecare persoana simte ce vreahee heenu cred ca exista o asa zisa perioada in care fetele sa fie inebunite dupa sexhee heegandeste te ca nu ar mai fi barbati disponibilibig grin, conteaza si starea de spirit cum ne simtim conteaza si partenerulbatting eyelashesetc etc

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu simt nevoia sa fac sex de cate ori imi vad iubitul. Nu exista o anumita perioada. Nu este adevarat ca femeile trebuie sa o faca regulat si cu certitudine nu exista nici un interval.

| nobody_9468 a răspuns:

Nu e ca la voilaughing. Cand vad cate un tip, chiar si azi am vazut cativa buni, zic"bhai omule, da ce bun e tipu' ala", dar asta nu inseamna ca vrea sa fac sex cu elhee hee.
Perioada? Dupa ce termina pisicile, incep femeile, asa mi-a zis un prietenlaughing.

Bafta.

| cosmina16 a răspuns:

Pai eu in zilele pare la ora 12 simt nevoia sa fac sex
Daca se face 12 si un minut si nu fac sex raman insarcinatastraight face

acu sa fim seriosistraight face
Nu cred ca exista vreo fata care isi stabileste un interval de timp sa faca sex.
Daca vine, vine, daca nu, nu (cheful)

| Ellameh a răspuns:

Pai cam de 5 ori pe zi

| roxy_5081 a răspuns:

Depinde si cum te obisnuieste prietenul taulaughing acum fara rusine dar mie imi vine cheful atunci cand ma cert cu ellaughing mie ciuda ca nu e langa mine si atunci imi aduc aminte de clipele petrecute alaturi de el si imi vine chefullaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o fata vede ca scrii v-a multumesc sigur ii piere cheful, analfabetule. ))))))