| PiratulJack a întrebat:

Intrebare pentru fete. Este adevarat ca atunci cand sunteti in perioada de menstruatie sunteti irascibile sau este un mit? Cum va simtiti in acea perioada?

8 răspunsuri:
| ing3rd3mon4u a răspuns:

Buna. depinde de fata si de organismul ei.
Nu toate suntem la fel.
Unele fete se pot simti mai frumoase, se simt mai fericite, mai vesele, mai bine dispuse.
Iar altele se supara prea repede, incepe sa planga din orice, sunt mai sensibile de obicei. sunt o gramada de lucruri.big grin

| Mademoiselle a răspuns:

Da! Sunt nervoasa, ma supara aproape orice, ma enervez mai repede, nu ma multumeste nimic ( 3-4 zile de teroare pentr ai mei ) laughing

| Sophiee a răspuns:

Tot ce e posibil.in perioada menstruatiei poti avea stari de disconfort.happy

| LolitaLempicka a răspuns:

Eu personal sunt foarte.si ma simt super naspa

| RaLuK05 a răspuns:

Nu cred ca ai vrea sa ma vezi cand sunt in aceea perioada.nu toate fetele. doar unele.depinde happy

| PiratulJack explică (pentru RaLuK05):

Acum m-a intreb ce simtiti dar cred ca este cam obraznica intrebarea sa o pun.

| wildkiss a răspuns:

Da este adevarat eu ma cert aproape cu toata lumea mai ales cei care imi sunt apropiati cu sau fara motiv si ma enervez foarte repede in perioada aceea ii cam avertizez sa aiba grija ca nu prea am chef de glume proaste vesti proaste etc...winking

| GivingUp a răspuns:

Eu de obicei sunt nervoasa si nu ma prea misc din cauza durerilor dar totusi nu ma enervez pe altii in general decat pe cei cu care nu ma inteleglaughing