| seeya a întrebat:

O mica problema am si nu stiu ce sa mai fac! Sunt cu un baiat cu care ma cert continuu si sincer, vreau sa fiu cu el, imi doresc asta dar imi da batai de cap, eu am 17 el 24. Ori crede ca sunt o copila si poate sa faca ce vrea din mine ori nu stiu. E incapatanat, arogant si nu suporta sa-i incalci cuvantu. Si eu nu suport sa faca cineva ce vrea din mine, sincer nu stiu cum sa-l iau sa nu ne mai certam ca pampalaii. daca vi s-a mai intamplat dati-mi si mie un sfat plz.

2 răspunsuri:
| darkmonster a răspuns:

Da, si eu am patit. nu prea ai ce sa faci, eventual, incearca sa-l schimbi happy, daca chiar te place poate ca o sa reusesti. dragostea nu are varste, iar diferenta nu este chiar asa de mare. daca vezi ca va continua, lasa-l! baieti mai sunt. n-are rost sa te tot certi cu el. fa cum crezi ca iti este tie bine. toate cele bune happy.

| Maya_Accesorii_1991 a răspuns:

"Ori crede ca sunt o copila si poate sa faca ce vrea din mine ori nu stiu."
Cu siguranta e asa! alegerea e a ta! succes