| ciupercutaalbastra a întrebat:

Buna TPU o prietena vrea sa isi faca fostul prieten gelos m-a rugat s-o ajut ce sa fac o ajut sau sa nu ma bag?

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Se-ntampla,uneori,ca acest"ajutor" sa se intoarca impotriva ta --- deci, nu te baga!

| DyNo a răspuns:

Nu vad cum ai putea-o ajuta.
Sfatul meu este sa nu te bagi.

| Cosmin1I a răspuns:

Stai in banca ta

| Alexandra00123 a răspuns:

Daca e fostul, s-ar putea sa o ajuti..de ce nu? plus ca nu are el de unde sa stie ca ai intervenit. si daca crezi ca va fi ea mai fericita facandu-l gelos atunci fa orice pentru fericirea prietenei tale laughing) ..bafta :*