| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...o sa fie cam mult de citit dar va rog citi-ti tot... iubitul meu e plecat, a mai fost plecat si nu eram chiar asa de trista, nu prea stiu ce e cu mine de ceva timp sunt deprimata si parca sunt intr-un cazan cu melancolie chiar nu stiu ce e cu mine, m-am gandit sa scriu aici ca poate asa ma descarc si poate gasesc pe cineva cu care sa vorbesc, imi e foarte dor de el si nici nu am vorbit cu el de ceva timp sincer nu stiu de ce pun aceasta intrebare aici dar asta simt sa fac, cateodata simt ca nu ma iubeste dar el imi demonstreaza credeti ca devin eu paranoica?

Răspuns Câştigător
| PaulSeby91 a răspuns:

Sincer este normal sa te simti asa, nu ai cum sa fi fericita daca persoana iubita este plecata. Nu as zice ca esti paranoica, as zice ca esti ingrijorata, care ie tot normal mai ales pentru ca n-ai mai vorbit cu el de ceva timp. Pot sa iti spun doar atata gandeste-te de cat timp sunteti impreuna si daca spui ca el iti demostreaza ca te iubeste (asa am inteles eu din ce ai scris) atunci pana la proba contrarie ai putina incredere in el. Imi pare rau daca ti s-a mai spus deja ceea ce am scris si eu dar asta ie adevarul. Sper ca te-am ajutat chiar si daca numai un pic.

| MartinelFrumuselul a răspuns (pentru PaulSeby91):

Multumesc foarte mult de raspunsul tau si ai dreptate. mersi mult!

| PaulSeby91 a răspuns (pentru MartinelFrumuselul):

Ma bucur ca te-am putut ajuta.

8 răspunsuri:
| flippy94 a răspuns:

Unde e plecat?

| MartinelFrumuselul a răspuns (pentru flippy94):

E plecat din localitate

| Gabrielutapiticuta a răspuns:

Draga mea incearca sa te linistesti, esti asa fiind ca il iubestii foarte mult daca vrei putem vb mai mult pe mess la sa-mi adresa ta daca vrei si poate te voi linistii.

| MartinelFrumuselul a răspuns (pentru Gabrielutapiticuta):

Trimite-mi tu un mesaj cu id-ul tau si iti dau eu add.