| AntidotDeViseInterzise a întrebat:

Buna,TPU! Pana la urma este adevarata chestia aia cu testele de virginitate in scoli si licee,chiar este adevarat sau a fost doar o gluma? Funda! Nu ca nu sunt virgina dar mi-ar fi rusine sa ma dezbrac in fata cuiva,ca sa putem discuta mai multe imi puteti lasa id pe privat sau unde vreti voi, mersi!

5 răspunsuri:
| Zuzu6235 a răspuns:

Ce teste frate? a innebunit lumea? si daca nu esti virgin/a nu te mai primeste la ore sau ce? nu ca m-ar privi problema asta pe mine, am trecut de mult de liceu, dar sunt curios totusi.wtf? o_O

| Amelya02 a răspuns:

Stai calma.
e un pamflet
n-o sa se intample nimic!

| BonneLess a răspuns:

Am mai auzit una laughing

| MishuD a răspuns:

E o farsa happy

| Cosmin1I a răspuns:

Total fals.Deja este vorba despre propria intimitate si nu au voie sa treaca de aceasta limita.